Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Zlaten retriver Golden retriver

400 EUR

Shitet nga: Oglas 24 Nën 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Masko ,na dva meseci , so pasos,chip,vakcina + rodovnik
Oglas
  Online
078298262
Leaflet
Në fillim