Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kavkaski volkodav

250 EUR

Shitet nga: Dalibor Dje 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
KAVKASKI VOLKODAV ....kutrinja na prodazba svetski poznati krvni linii ...ekstra krupni i zdravi kutrinja...na slikite se roditelte tatko 86cm 82 kg.. Za poveke informacii za roditelite i kutrinjata na tel 072216655
Dalibor
072216655
Leaflet
Në fillim