Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kucinja mesavina Shih Tzu i Maltezer

2 500 MKD

Shitet nga: Daniela 01 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavaat kucinja mesavina Shih Tzu i Malteska pudlica stari 2 meseci, edno masko i dve zenski.
Daniela
076491414
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione