Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Banjanje dresura vospituvanje i pansion

0 MKD

Shitet nga: Александар 28 Sht 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Искуство над 10 години во областа на дресирање и воспитување на кучиња во пансион во домашни услови и професионални боксови сместени во куќа.
НОВО: Воедно и БАЊАЊЕ на вашите миленици.
Дресура на сите раси на кучиња без тепање со награди и позитивна стимулација.

Бесплатни совети за Вашите миленици.
Цена за бањање за мали раси 400денари.
Средни раси 500денари
Големи 600денари
ГРАТИС сечење нокти
Контакт 075/591-231 Александар
нас.Хром во близина на СП Планет
Александар
075 591 231
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione