Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Haski 4 meseci so pasos i primeni site vakcini

400 EUR

Shitet nga: Haski 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
HASKI E ZEMEN OD MAL
CUVAN 4 MESECI VAKCINIRAN I IZVADEN PASOS
BIL SVAJCARIA NEMA USLOVI ZA CUVANJE I SE PRODAVA
IMA I TRANSPORTER ZA VO AVION
Samo kuceto 200 evra
Leaflet
Në fillim