Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maltezer za parenje

Shitet nga: Maltezer 20 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Kalaf ima godina i devet meseci i e spremen za parenje. Toj e so pedigre, so site redovni vakcini, cip i pasos. Znaci ima se' osven zenska. Mnogu e ziv i temperamenten i neodolivo sladok.

Kontaktirajte me na Viber ili na WhatsApp.

Leaflet
Në fillim