Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sarplanince zensko malo

Shitet nga: Georgi Poptrajkov Dje 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodava malo sarplanince, zensko, staro dvaipol meseca, od odlicni roditeli. Kutreto e vakcinirano i revakcinirano.Cena po dogovor
Georgi Poptrajkov
075265873
Leaflet
Në fillim