Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Angliski buldog kucenca

300 EUR

Shitet nga: russell 15 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kafshet shtëpiak
Qen
Прекрасни булдог кученца.
Кученцата се крева околу децата и се користи за одржување на звуци.
Кученцата е подигната со грижа и љубов. Овие бучни бебиња секојдневно растат поголем и посилен. За повеќе детали, контактирајте
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione