Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SARPLANINCI

Shitet nga: Dimce Tasevski 08 Gush 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kafshet shtëpiak
Qen
PRODAVAM SARPLANINCI STARI 3 MESECI
Dimce Tasevski
075491120
Leaflet
Në fillim