Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cistokrven pekinejzer zensko malo

5 000 MKD

Shitet nga: Hristijan 22 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Kafshet shtëpiak
Qen
Prodavam cistokrven pekinejzer staro 8meseci mnogu e pametno I e druziljubivo go prodavam poradi nemam uslovi za cuvanje mozete da se javete vo sekoj moment Tel:071-337-597za cenata ke se dogovoreme5000den ama ne e fiksna
Hristijan
071337597
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione