Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CISTOKRVEN SARPLANINEC MASKO

4 500 MKD

Shitet nga: Hristijan 06 Sht 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Kafshet shtëpiak
Qen
PRODAVAM CISTOORVEN SARPLANINEC mesec ipol masko kutreto e mn ubavo mozete da go videte vo sekoe vreme za poveke ifo da vi dademe javete se na:071-337-597 CENA 4500NE E FIKSNA
Hristijan
071337597
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione