Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PUDLICKA CISTOKRVNA

1 500 MKD

Shitet nga: Hristijan 12 Jan 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodava cistokrvna pudlica
stara mesec ipol
pol:zenski
Kutreto e vakcinirano i procisteno od bakterii
saka da si igra cena:1500
Za poveke informacii javete se na 078824864
A se prodava i cistokrvna haska so plavo i kafeno oko vakcinirana i stara 8 meseci cena: 3500
Hristijan
078824864
Leaflet
Në fillim