Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Germanski ovcar Vucak

Shitet nga: Adi dauti 20 Qer 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavat germanski ovcari cena po dogovor
Adi dauti
076 511 630
Leaflet
Në fillim