Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maltezeri

Shitet nga: Natka 03 Pri 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
na prodazba maltezeri od domasno leglo.Edinsveni kucinja sto ne se mitarat i ne mirisat.Kucencata se od mnogu sitni roditeli.Gi dobivate so primena prva vakcina procisteni od vnatresni i nadvoresni paraziti.
Leaflet
Në fillim