Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rotfajleri

3 500 MKD

Shitet nga: Jovance 05 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Kafshet shtëpiak
Qen
Se prodavaat 7 mali kucenca procisteni od glisti 3 maski 4 zenski bez pedigre inf na tell
Jovance
071327574
Leaflet
Në fillim