Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kukicki za kucinja

0 MKD

Shitet nga: Marjan 28 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Kafshet shtëpiak
Qen
PROLETNA AKCIJA!!! Izrabotuvame kvalitetni kukicki za site vidovi kucinja. Vgradeni se prvoklasni materijali, topol pvc pod, sendvic izolacija stiropor 4cm, limen krov. Boja po Vas izbor, isporaka vo najbrz mozen rok...mnogu novi boi i kombinacii. So sekoja kukicka dobivate poklon cinija za hrana za Vaseto kuce. Po Vasa zelba pravime i kukicki so dadeni dimenzii

Tel: 070 821 987 Marjan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione