Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zako Papagali

600 EUR

Shitet nga: Aleksandar Dje 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Продажба на Жако (Сив Афрички Папагал-Конго),во понуда имаме и кафези,храни,витамини,дрва-стојалишта,поводници и друго..
Aleksandar
072 561 561
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione