Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PAPAGALI ROZELI OD SOPSTVENA ODGLEDUVACNICA

2 000 MKD

Shitet nga: Ivan 22 Tet 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Rozeli od sopstvena odgleduvacnica,mladi zdravi spremni za parenje...,standrad boja,rubino,lutino maski i zenski i prodavam maticni parovi provereni za vedenje.
Në fillim