Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavnica za milenici pet shop ARINA Skopje

0 MKD

Shitet nga: saska 31 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Prodavnica za domasni milenici Arina se preseli na nova lokacija koja se naoga vo prolazot kaj grcka ambasada kon buluvarot Kliment Ohridski , sproti Izlet kafe.

Hrana za kuce i mace od site brendovi : Royal Canin, Eucanuba, Purina, Friskies, Chappy, Pedigree,Whiskies, Nova Foods, Otto, Dog Fan, Ok cat, Cat Chow....Laky food

Oprema: povodnici,ogrlici,gradnici,igracki,cetki,cesli,samponi,transportni torbi,lezalki

Zivotni:
- papagali: tigrica,ninfa,kanarinec,rozen kolis,rozela,kozica,
- kanarinci: zolt malino
- hrcaci : crni,sareni,kafeni
- morski prasinja: ima mali i golemi
- ribi: karas,ping pong,lavja glava
- zajacinja , patuljasto zajce -belo
So cela potrebna oprema i hrana,Bonami,Padovan,Ola, Versle Laga


GOLEM IZBOR NA AKVARISTIKA akvarimski ribi,pumpi,filteri,grejaci,trevi,hrani,dekoracia

Golem izbor na KAFEZI razni dimenzii

Sisanje i banjanje na kucinja

Povelete
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione