Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Enciklopedija za deca i Ginisova kniga na rekordi

1 500 MKD

Shitet nga: Almir 28 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam:
- Makedonska enciklopedija za deca, komplet od pet knigi vo tvrd povez, izdanie na detska radost.
- Ginisova kniga na rekordi, komplet od tri knigi vo tvrd povez, izdanie na detska radost.
Knigite se socuvani i se na Makedonski jazik.
Cena za dvata kompleta:1.500 denari.
Leaflet
Në fillim