Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Атлас на човечката анатомија од Френк Нетер -MK-

0 MKD

Shitet nga: Josip 04 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Најново 7 издание на книгата Атлас на човечката анатомија од Френк Нетер. Прво Издание на Македонски Јазик, Број на страни: 642. Специјална понуда за студенти по медицина. Можност за плаќање на рати. Информации на телефон 072/253-290
- За секој купен Атлас добивате бесплатно уште еден Атлас од John Hopkins со наслов Атлас на човечката функционална анатомија.
- Количините се строго ограничени.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione