Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Racna izrabotka na nakit

Shitet nga: Тина 27 Nën 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për femra
Рачна изработка на уникатен накит од хартија по поволни цени за сечиј вкус.
За повеќе, повелета на мојата страна.
За контакт обратете се на 076 474 667 - Тина

http://accaliariddle.wix.com/handmade-jewelry
Тина
076 474 667
Leaflet
Në fillim