Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casovnik Quartz

3 000 MKD

Shitet nga: sanja 28 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Për femra
Продавам часовник Quartz нарачан по цена 6 000 ден. од oriflame србија, со swarovski елементи, работи на пулс, носен само неколку пати.
Leaflet
Në fillim