Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung galaxy watch 46mm

99 EUR

140 EUR

Shitet nga: Agim 24 Shk 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Prodhimet
Për meshkuj
Samsung galaxy watch 46mm

Uste pod garancia plus 8 meseci
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione