Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Audemars Piguet Steel

Shitet nga: Ljupco 11 Dhj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhimet
Për meshkuj
Se prodava prekrasen casovnik Audemars piguet. Casovnikot e nov i neotpakovan. Raboti na quartz,kalendar,chronograph !!!

Site zainteresirani javete se na postaveniot broj I kje se dogovorime!

FB: ljupco [email protected]
Leaflet
Në fillim