Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casio Ediffice

4 700 MKD

5 500 MKD

Shitet nga: Sheki 16 Gush 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Se prodava nekolku meseci malku koristen casovnik Casio, so kozno remce, kupen 200 evra, se isto kako na slikite, komlet so deklaracija i originalna kutija.
Ima datum, i stoperka za eden cas, koj prikazuva minuti.
Vodootporen.
Leaflet
Në fillim