Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garmin Fenix 5x Plus Sapphire

680 EUR

Shitet nga: Garmin 29 Maj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Koristen 1 mesec
Full pakuvanje
Kupen nov vo Duna
Leaflet
Në fillim