Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva casovnika Citizen

150 EUR

250 EUR

Shitet nga: Dragan 18 Gush 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Prodavam dva casovnika Citizen, modeli za meraklii, kupeni licno. Cena 150 evra po casovnik.
Leaflet
Në fillim