Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CASIO casovnik

0 EUR

Shitet nga: xxx 01 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për meshkuj
Se prodava CASIO casovnik. Koristen e 9 meseci. Ima garancija 2 godini. Garancijata mu vazi uste 1 godina i 2 meseci. Kupen e od B-WATCH. Slikite se od casovnikot, garancijata i kutijata. Se prodava komplet.
Za cenata ke se dogovorime.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione