Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aktovka Samsonite

3 000 MKD

Shitet nga: margarita 06 Maj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nova aktovka,crna
margarita
070 550 952
Leaflet
Në fillim