Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm stainless steel black

10 000 MKD

18 500 MKD

Shitet nga: Kristijan 22 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
https://www.neptun.mk/categories/SMART_WATCHES__ACTIVITY_TRACKERS__VR/SAMSUNG-Galaxy-Watch-Active-2--Black--SM-R830NSKASEE-Stainless-Steel-40mm

Se prodava Samsung GWA2 Stainless Steel (Black), koristen od mart 2020 do noemvri 2020, mozna zamena za Apple Watch 5, 6, ili SE.

Cenata e vo denari.
Kristijan
+38978503876
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione