Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Versace sunglasses 2016

160 EUR

Shitet nga: miki 13 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
Prodavam Original Versace sunglasses 2015/2016
unisex
full pakuvanje
so international garancija 2 god
Leaflet
Në fillim