Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maski i zenski casovnici

0 MKD

Shitet nga: Aleksandar 03 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Unisex
Се продава машки рачен часовник Casio Edifice и женски рачен часовник Just Cavalli.
Двата часовници се без ниедна маана, немаат никакви проблеми ниту гребаници.
Цена: По договор.
Тел: 077659937
Aleksandar
077659937
Leaflet
Në fillim