Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG CASOVNIK ACTIVE SM R 500

160 EUR

200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 01 Pri 08:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
@@@
IPHONE XR KAKO NOV  128GB NO FACE ID 350 ЕУР
IPHONE 5S 16 GB GOLD  TMOBILE KORISTEN 1 MESEC 220 ЕУР
HUAWEI P20 KAKO NOV 200 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A5 2015 NAJNISKA CENA 50 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhimet
Unisex
NOV NEKORISTEN
@@@
LG G5 MALKU KORISTEN KAKO NOV KORISTEN 3DEN 300 ЕУР
IPHONE 5 32GB  NEVERLOCK KAKO NOV BEL 3 000 МКД
HTC ONE M7 MALKU KORISTEN 160 ЕУР
NAJNISKA CENA iPHONE 7 32GB GOLD KAKO NOV 280 ЕУР
Në fillim