Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продавам велосипед Alpina Everest

5 500 MKD

Shitet nga: Aleksandar Zafirovski 31 Korr 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Големина Medium;
Во добра состојба за возење.
Aleksandar Zafirovski
+389 75 390 233
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione