Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dobro socuvan velosiped Solid

12 500 MKD

Shitet nga: Marko 07 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Tocakot e dobro socuvan ne e pagjano od nego, marka Solid, malku vozen, se e vo red so nego, samo sednes i vozis, 21 brzina, dobri delovi na nego. Nalepnici se menuvani poradi toa sto bea rozevi.
Gumi 27,5.
ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA BROJOT
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione