Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VELOSIPED

6 000 MKD

Shitet nga: Stefan Stefanovik 21 Gush 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam velosiped marka Manuo Men 770 , informacii na tel 077501497
Stefan Stefanovik
078413030
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione