Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detski velosiped BMX

7 000 MKD

Shitet nga: Тошо Илиевски Dje 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам детски велосипеди:
1. BMX Clermont Rocky цена: 4.000,00 ден
2. BMX Clermont Candy цена: 4.000,00 ден
Цена за двата велосипеди е 7.000,00 ден.
Велосипедите се во одлична состојба.
Имаат помошни тркалца.
За подетални информации контактирајте ме на телефонскиот број 070 317 654.
Тошо Илиевски
070317654
Leaflet
Në fillim