Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosiped detski

2 000 MKD

Shitet nga: Elena 31 Korr 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava detski velosiped.Odlicen za prvite cekori na velosiped. Za deca od 2-5 god
Bukvalno kako nov
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione