Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosiped Cannondale

400 EUR

Shitet nga: ali 07 Maj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam velosiped sportski marka "cannondale" orginal americki
Leaflet
Në fillim