Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricen Fat Boy velosiped

1 050 EUR

Shitet nga: Сашо 30 Korr 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нов Fat Boy електричен велосипед
Метал: алуминиум/челик
Големина: L/XL
Величина на гуми: 27 инчи
Тежина: 24кг
Менувач: Shimano 7 брзини
Макс брзина: 35км/ч
Макс растојание: 30-40км со едно полнење
Батерија: мобилна, литиум, 36 волти, 5 часа време на полнење

Сашо 070-506-353
Сашо
070-506-353
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione