Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PINARELLO FP7

1 600 EUR

Shitet nga: Filip 25 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
PINARELLO FP7 ful carbon
Sram Force komplet garnitura
Most Claw carbon trkala
Leaflet
Në fillim