Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosiped GTX Firebird 858 Full Suspension

11 000 MKD

Shitet nga: GTX Firebird 858 19 Qer 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Proizveden vo Germanija...
Golemina na ram: L ( 48cm ~ 19’’ ) – Pogoden za visina od 175cm do 185 cm
Golemina na trkala - 26''
Tocakot e vo dosta dobra sostojba i od oprema na nego ima:
- Zaden menjac - Shimano Tourney
- Preden menjac - Shimano
- Preden amortizer - RP Racing Pr600 24”
- Zaden amortizer - DNM performance suspension dv-6
- Zadna kocnica - Tektro V-brake
- Predna kocnica – Tektro ( mehanicka disk kocnica )
- Shifteri - Sunward 3x7 ( 21 brzina )
- Potpirac
- Predno svetlo
- Zadno svetlo
GTX Firebird 858
071667955
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione