Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bianchi Cross Sport

530 EUR

Shitet nga: Igor 26 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Golemina 55cm (za 185 +/- 5 cm).
Kupen Maj 2019 (5 god. Garancija), pominato 1840 km.
Detalna oprema na linkot:
http://outdoor.mk/index.php?route=product/product&path=255&product_id=2114
Leaflet
Në fillim