Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva polovni velosipedi

12 000 MKD

Shitet nga: Maja 15 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам два половни женски велосипеди, марки:
1. BATAVUS WINNER (Холански) - 7000,00мкд
2. Coronado (Холански) - 5000,00 мкд
Контакт телефон: 070227911
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione