Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosiped DRAG

12 000 MKD

Shitet nga: Filip 17 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
DRAG ZX3 модел
M рамка (алуминиумска)
26" големина на тркало
Заден менувач Shimano Altus
Преден менувач Shimano
Шалтери Shimano
Амортизер SR SUNTOUR
Предни запчаници SR SUNTOUR
Në fillim