Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

univega dirt bike

10 000 MKD

Shitet nga: Mario 28 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava velosiped marka Univega ( americka marka) uvezen od svajcarija , Acera shimano menuvac, tektro V- brake , metalni pedali, novi gumi . edinstvena mana mu e sto mi gi rasteluvav brzinite sakajki da izigravam majstor inaku velosipedod e zakon
Leaflet
Në fillim