Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VELOSIPED TOP LIFE GERMANSKI KVALITET ALUMINSKI

12 990 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BidiFit Prodavnica 27 Maj 09:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Modeli
Jeep
НАРАЧАЈ НА 070/ 609-659

http://toplife-bikes.com/product-category/bikes/

Велосипед Top Life со големина 28",
Материјал на рам / Alloy (алуминиум)
Среден погон /Касетен Shimano (алуминиум)
Предна вилушка / Амортизер
Преден запчаник погон:Shimano FC-TY301
Преден менувач / SHIMANO TZ30, FIT 42T
Заден менувач : SHIMANO TY21, FIT 7S
Менувач на брзини : SHIMANO EF500, 21SPEED
Рачки за кочници: Shimano STEF 65 -2019
Кочници /: DISK Напред и назад од брендот Repute
Димензија на тркало: 26'',27.5", 28",29" со дупли Алуминиумски бандаши
Педали: Алуминиум
Брзини / speed : 21
Запчаници и ланец: Shimamo
Големина на рам 16.5-20"
Гуми: Kenda
Достава до вашиот дом

http://toplife-bikes.com/de/

Како да нарачате? ⤵
- 📝 Порака тука во инбокс
- 📞 Телефон 070/ 609-659
-🥇 12 месеци гаранција
-🚛 Достава до врата
-💵 Плаќање при испорака

ул.Јордан Мијалков бр 2, Скопје, во салонот на БИДИФИТ
велосипеди
velosipedi

BidiFit Prodavnica
GOLEMA PROMOCIJA VO PRODAVNICATA NA BIDIFIT NA SITE SPRAVI!! Bidifit prodavnica NA SEMAFORITE NA CRVEN KRST(SOCIJALNO)-SPROTI ZELEN PAZAR OSNOVNOTO UCILISTE BRAKA RIBAR! SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA ZAVERENA SO FISKALNA SMETKA I PECAT OD FIRMA! !! kupuvajte od ovlasteni prodavnici!! 070609659 02/6121-100 02/6121-100
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul.Jordan Mijalkov 2 (poranesna ul Zeleznicka) Tregoje në hartë
070609659, 026121100
BidiFit Prodavnica
070609659
Leaflet
BidiFit Prodavnica
SLOVENSKA BENC KLUPA VO BIDIFIT SO POVEKE FUNKCII 8 990 MKD
Velosiped TOP LIFE  Germanski kvalitet AKCIJA 12 990 MKD
NAJGOLEM IZBOR NA ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI 7 990 MKD
ORBITREK PLAKANJE NA RATI BEZ KAMATA BIDIFIT 7 990 MKD
Në fillim