Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROMO CENI NA VIPER VELOSIPEDI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ГСГ Компани 23 Korr 15:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ГСГ Компани
NOVI VELOSIPEDI VIPER 26 VO GSG 11 900 МКД
TRAKTORI TUBER VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 11 900 ЕУР
ITALJET Rocket 50cc vo GSG 1 200 ЕУР
IPARD 2015 TRAKTORI SAME FRUTETO vo GSG Negotino 14 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Modeli
Viper
Најпродаваните велосипеди VIPER ✔️

⚠️ Плаќање на 6 рати без камата со кред.картички од Стопанска банка ⚠️

➡️ Гратис : Сајла за заклучување ☑️
➡️ Гратис : Достава до дома 🚛

▪️Кочници: Диск напред - Диск позади ☑️
▪️ Менувачи: SHIMANO Tourney 21 брзини ☑️
▪️ Вилушка: Амортизер ☑️
▪️ Педали: Алуминиумски ☑️
▪️ Тркало: 26'' Алиминиум -дупли бандаж ☑️
▪️ Рам: 19" (L) ☑️
▪️ Гаранција: 1 год ☑️

ГСГ КОМПАНИ ДОО
Ул.М.Тито бр.123
Неготино

За порачки во инбох или на тел: 075/420-055


Fb : Moto centar gsg company
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
м.тито 123 Tregoje në hartë
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани
NOVI SKUTERI PEDA VO GSG 0 МКД
Novi skuteri 50cc 2t 0 МКД
PRISTIGNA APRILIA SR 50R VO GSG 2 390 ЕУР
PEDA TEK 125 & 250 VO GSG 1 590 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione