Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VIPER XM 26"

110 EUR

Shitet nga: Ilija 16 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Modeli
Viper
VIPER XM 26" купен Мај 2017 со Shimano опрема 21 брзинец.

▪️Кочници: Диск напред - Диск позади✔
▪️ Менувачи: SHIMANO Tourney 21 брзини✔
▪️ Вилушка: Амортизер✔
▪️ Педали: Алуминиумски✔
▪️ Тркало: 26'' Алиминиум -дупли бандаж✔
▪️ Рам: 19" (L)✔️

Цената не е фиксна, дојдете или јавете се ќе се договориме
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione